.

.

Затворен WiFi Безбедносна Камера - Baby & Милениче Монитор, Паметни Дома Систем за Безбедност, 1080p HD 180 Степен FOV, Ноќ Визија, 2-Начин Аудио, Работи со Apple HomeKit, Алекса Изград?

Затворен WiFi Безбедносна Камера - Baby & Милениче Монитор, Паметни Дома Систем за Безбедност, 1080p HD 180 Степен

DEN 671.76
Залиха

HD Видео и Ноќ Визија : Поток континуирано, ултра-јасно 1080 P HD видео на вашиот телефон денот или ноќта.Се чувствувате како да сте дома, дури и кога вие не сте.Чадот Аларм Детекција : Чувајте ги вашите целото семејство безбедно.Добиете предупредување на вашиот телефон ако Smart camera детектира со звук од вашиот чад аларм.Вашата Приватност Прашања : Smart камерата може да го исклучи автоматски кога членовите на семејството пристигнат и карактеристики на уред за обработка и на крајот-to-end енкрипција.Лице за Детекција : Smart camera детектира кога едно лице е присутна и тави низ својата 180º поле на гледање за да ги задржи во центарот на кадарот.Работи со Smart Security : интелигентни безбедност за да се заштити вашиот дом и семејството.Изберете за попаметни home security.Фати проширена 180º поле на гледање на вашиот мобилен уред во HD видео, па никогаш не сте оставени погодување кога нешто се случува дома.Вашата приватност е многу важна.Smart камерата може да го исклучи автоматски кога членовите на семејството пристигнат и карактеристики на уред за обработка и на крајот-to-end енкрипција.Рака/Разоружа Assist It користи Wi-Fi и geofencing технологија за да се разбере кога вашиот дом е празна/окупирана и ќе ви испрати известувања за рака/разоружа вашиот систем.Smart Focus Smart камерата автоматски тави и таа зумира низ својата експанзивна 180o поле на гледање за да ги задржи луѓето во центарот на кадарот.Чадот аларм detection Receive на алармирање, заврши со звучен клип, кога Smart camera открие чад звук на алармот.Бара Smart Security subscription Better со Smartsensors.Лесно да го спарите вашиот Паметен камера со Smart sensor за вратите и прозорците треба да бидат известени кога тие се неочекувано отворена или затворена.Приватност за мир на mind Your видео доводи се обработени безбедно на on-уред и е шифриран од времето тоа е фатен на времето да го достигне вашиот телефон.

R

Избор на клиент