.

.

PoyPet Не се Повлече Пес Темперамент, Не Задави Пред Клип Рефлексивни Куче Вест со Поместена Вертикална Рачка, 3 Поводник Прилози за Мали, Средни и Големи Кучиња

PoyPet Не се Повлече Пес Темперамент, Не Задави Пред Клип Рефлексивни Куче Вест со Поместена Вертикална Рачка,

DEN 599.76
Залиха

✅ПОМЕСТЕНА РАЧКА ЗА БЕЗБЕДНОСТ : вертикална рачка која работи надолу ' рбетот е помалку веројатно да се фатени на работите кога сте надвор пешачење или лов со вашето куче.Исто така, поместена рачка на врвот е корисна за контрола на кучиња кога некој доаѓа на врата или во итна ситуација. ✅3 ПОВОДНИК КУКИ ЗА ПОДОБРА КОНТРОЛА : причината за 2 различни куки на врвот е пред кука овозможува поголема контрола на куче и назад кука им овозможува на кучето да се повлече без да му наштети.Градите е за, нема да се повлече, која им помага на контрола на вашите кучиња, кога тие се возбудуваат или кога сакате да го прилагодите начинот на кој тие се соочуваат. ✅ЛЕСНО НА & ЛЕСНО ИСКЛУЧУВА : Таму е брзо ослободување snap тока на вратот, без да се борат со добивање на тоа во текот кучиња' глава.Доаѓа со дополнителен механизам за заклучување, изработка на клипови посигурни, па тие не unclip со прекумерна сила. ✅РЕФЛЕКСИВНИ РЕМЕНИ ЗА БЕЗБЕДНОСТ : високо рефлективна ремени им овозможи на кучињата да се биде забележан лесно, кој гарантира вашиот кучиња' безбедност во текот на ноќта одење и активности на отворено.Исто така, ќе сакаат овие со reflectors изграден во за прошетка и за наоѓање каде што тие се лута во дворот во текот на ноќта!. ✅ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ : 4 начини прилагодливи ремени на вратот и градите, добива прилагодено се вклопуваат со екстра расте простор за раст.Ве молиме МЕРКА вашето куче да се добие право на големината пред да го купите!.

R

Избор на клиент