.

.

Црна Кањонот Јајце Nog француски Тост Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Јајце Nog француски Тост Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 528.00
Залиха

Мирис : Јајце Nog француски Тост (француски тост, syrupy, слатка, но со еден допир на јајце nog да додадете варијација.Совршен за Празници)!.Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Јајце Nog француски Тост (француски тост, syrupy, слатка, но со еден допир на јајце nog да додадете варијација.Совршен за Празници)!.

R

Избор на клиент