.

.

Машко Торзо и Краток Приказ Форми, Бела

Машко Торзо и Краток Приказ Форми, Бела

DEN 1192.80
Залиха

Машко Торзо форма : Висина : 23.5"; Ширина на Рамената : 18.5"; Ширина на Колковите : 12.75"; Длабочина : 5".Машки Кратка Форма : Висина : 12.5", Ширината на Горниот : 13", Ширина на Основата : 13", Длабочина : 5.5".пред моделирани само, шупливи назад, пластовидно форма.Едно Машко торзо и кратки форми.Овие се пред моделирани виси форми.Повеќе форми може да бидат поставени за лесни за складирање.Сите форми се Бели.

R

Избор на клиент