.

.

GDYJP Преносни Мини Безжична Bluetooth 4.0 Етикета Печатач Џеб Печатење на Хартија Лесен Термички (Боја : Бела, Големина : Една Големина)

GDYJP Преносни Мини Безжична Bluetooth 4.0 Етикета Печатач Џеб Печатење на Хартија Лесен Термички (Боја : Бела,

DEN 1238.40
Залиха

[Погодност] : Песна на вашата работа и живот во секое време, насекаде, брзо печатење, ефикасно учење, забава, може да се користи за да се елиминира забелешки, грешки при учењето, бизнис. [Bluetooth конекција] : Bluetooth 4.0 мобилен телефон преку апликацијата за да се поврзете на облак за печатење. [Мултифункционален] : Апликации нудат различни извори, филтер ефекти и теми, направете ја вашата етикета домот.Можете да печатите меморандуми, рака сметки, етикети и логови, на корисниците да се види дека на информации на екранот на телефонот можат да се отпечатат веднаш. [Практичен Дизајн] : Чување мене во една симпатична облик дизајн, прв пат кога го видов тоа, тоа е толку возбуден што на КОМПЈУТЕР материјал и рачка низ вода агол беа удобно. [Отпор] : 4 AAA батерии(Не се вклучени), можете да печатите 4 ролни од хартија, флексибилен и лесен, без енергија граница, енергија се користи за замена веднаш.Основни Параметри : Употреба : Етикета Printer Print брзина во црно : fast Paper испорака на владата : Manual Network печатење поддршка : Wireless Dot Матрица Печатач : ПОС Топлина Чувствителни Printer White Print хартија големина : 15 х 4 mm / 0.59 x 0.15 инчи.Димензии : 109 x 74 x 26 mm / 4.29 x 2.91 x 1.02 инчи.Батерија : 4 x AAA батерии(Не included Consumer спецификација : 57 x 30 mm / 2.24 х 1.18 инчи.Конекција : Bluetooth Package вклучува : Џеб печатач* 1 Official хартија етикета * 1 Replacement Метод : 1. Нежно притиснете ја покрие назад и вклучете го поклопецот up2. Место на термичка хартија во машината (забелешка насока на хартија)3. Затворете го капакот и притиснете назад, можете да го испечатите.Ви благодарам многу за посета на сад.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви послужи.

R

Избор на клиент