.

.

Хрчаци Кревет Куќа Кафез Материјали Додатоци за Шеќер Едрилица Глувци Стаорец

Хрчаци Кревет Куќа Кафез Материјали Додатоци за Шеќер Едрилица Глувци Стаорец

DEN 359.76
Залиха

Големина-5.1 Inch X4.7 Инчен, Дупка со дијаметар : 2.36 Инч.Креветот одговараат на шеќер планирам/ хрчак,ве Молиме љубезно се однесуваат на големината пред ставање ред.Soft & Топло-Мека кадифен кревет,се задржи топло и удобно.Креветот со мат .направете вашето домашно милениче се чувствуваат удобно и лесно да се чисти.Со Подлога-На кревет со мека мат.Мат може да се извади.Лесно Да се Чисти-машина перат ,рака мие, се препорачува.Со Кука-Пофална кука, да се поврзете со кафез, фиксен кревет, нека миленичиња спијат повеќе удобно.

R

Избор на клиент