.

.

Батеријата Пакет и LCD USB Патување Полнач за Leica BP-DC7 и Leica V-Лукс 20, V-Лукс 30, V-Лукс 40 Дигитална Камера

Батеријата Пакет и LCD USB Патување Полнач за Leica BP-DC7 и Leica V-Лукс 20, V-Лукс 30, V-Лукс 40 Дигитална Камера

DEN 503.76
Залиха

Нов Висок Квалитет на Литиум-јонска Замена на Батеријата, Висока Густина на Енергија, Високо Рециклирање Живот, Долг Живот на Батеријата.Долг Живот Замена Литиум-јонска (Li-ion) Батерија 100% Декодираната и 100% Компатибилен со Оригиналниот Камери и Полначи, Без Меморија Ефект.Повеќе Полнење Опција : Способност за Полнење Со USB Ѕид Полнач за во Автомобил Полнач, Преносни Извор на Енергија, или Надворешна Батерија .Ви дава Повеќе Опции Од една Стандардна Батерија Полнач.Последната Генерација на ПРОЦЕСОРОТ Контрола, IC Чип, Двојно PCB Панел, Изграден Со Повеќе Коло Заштита ( Над-Полнење со Текот на Струја, во Текот на Напон, Кратки-Коло, Висока Температура, ) Брзо и Безбедно.Пакет содржи : 1 x DMW-BCG10 Батерија; 1 x LCD USB Батеријата Полначот; 1 x USB Кабел; 12-Месечен Производителот Гаранција и Лесен-за-Добиете Услуги на Клиентите.За било какви Прашања ве Молиме Слободно Контактирајте со нас, Ние ќе се Фокусираме на Обезбедување на Квалитет на Моќ.LCD USB Камера Батерија Полнач Микро Влез : DC 5 V Излез : DC-DC 4.2 V/8.4 V , 600m Ah (МАКС) Сертифицирани : CE, и Rohs Големина : 91.5 x 48 x 20 mm Работа Температура : -20-+60 Тежина : 61g Боја : Црна Состојба : Нова, 1 Година Гаранција!Полнење Секаде и во секое време : Користете дома, канцеларија, во движење, Патување и повеќе.Тенок и Пренослив Дизајн, Лесно да се Носат.Постојан Струја Контрола за да се Спречи во Текот-Напон, Над-Полнење, Кратки-Коло Заштита.Интелигентни Полначот LCD Дисплеи во Статусот на Полнење Може да се полни Преку USB Ѕид Полнач за во Автомобил Полнач, Надворешна Батерија или на други Уреди Со USB Порта, Ви Дава Повеќе Опции Батеријата Спецификации : 1. Напон : 3.6 V 2. Капацитет : 1200m Ah 3. Батерија Тип : Li-ion 4. Состојба : Нова, 1 година гаранција!Пакет Содржина : 1 x Батеријата 1 x LCD USB Полнач 1 x USB Кабел(Должина : 12in) Компатибилен Со Батеријата : Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10 E, DMW-BCG10 PP Leica BP-DC7, BP-DC7-E, BP-DC7-U Било какви Прашања ве Молиме Слободно Контактирајте со нас, Ние ќе се Фокусираме на Обезбедување на Квалитет Моќ Производи и Одлични Услуги на Клиентите.

R

Избор на клиент