.

.

ULTNICE 2 парчиња Плочата Складирање Сад Мрзливи Сузан Складирање Организатор Бин Круг Ротирачки Зачин Рек Суета Послужавник за Кујната Кабинет Провизии Спални Бања ?

ULTNICE 2 парчиња Плочата Складирање Сад Мрзливи Сузан Складирање Организатор Бин Круг Ротирачки Зачин Рек Суета

DEN 1908.00
Залиха

Мрзливи Сузан Плочата Козметички Организатор Премиум материјали, цврсти и трајни производи за долготрајна употреба.Мрзливи Сузан Плочата Козметички Организатор исто така, може да се смета како складирање кутија за вашата шминка за вашиот сакан.Мрзливи Сузан Плочата Козметички Организатор на Мали и исклучителна без преземањето премногу простор, може да се сместат разни предмети.Мрзливи Сузан Плочата Козметички Организатор Уредно и уреден, едноставно дизајниран и практично да ги зачувате вашите мали предмети.Мрзливи Сузан Плочата Козметички Организатор На капацитетот е доволно, широко се користи за чување на некои козметички предмети на десктопот на спалната соба.Опис Пластични Мрзливи Сузан организаторот за чување на козметика, рака лосиони или сапун, шминка четки, deodorant, медицина, прстени, обетки, белегзии, ѓердани, зачини, чај, или други мали предмети.за суета, бања, кујната countertop, колеџ dorm соба, канцеларија, занает соба има во Боја : Сина, Бела, Материјал : Пластични, Големина : За 23. 00 X23. 00 X6. 50cm, 9. 04 X9. 04 X2. 55inch, Пакет, Вклучувајќи 2 x складирање полици.

R

Избор на клиент