.

.

Канализација Dredging Алатки за Коса, Исцедете Ги r Мозоци Олеснување дупчалка со спирална бургија

Канализација Dredging Алатки за Коса, Исцедете Ги r Мозоци Олеснување дупчалка со спирална бургија

DEN 147.36
Залиха

1. Еластична рачка : се усвојува притисни-тип на дизајн, кој е едноставен и лесен за opee и лесно да ги превземете.2. Стигнале четири канџи : притиснете го рачка, четири канџи се појави надвор за да го дофати предмет, држејќи се цврсто за сила е силна, и тоа не е лесно да падне.3. Примена : Оваа алатка е погодна за washbasins, тоне, зеленчук тоне, канализација, кабинет празнини и така натаму.4. Лесен за користење : едноставна две-прст акција, се повлече рачката за да се прикаже и да се отвори канџи, и ослободување на рачка за да го зграби дел.Опис : Оваа алатка може да биде свиткан и е многу лесен подигање алатка, многу погодна за грабање паднатите навртки или завртки, движејќи се мали делови од области со ограничувања, итн.Спецификации : Димензии : 60cm Material : PP + железо wire Applicable цевка : general Use опсег : тоалет, зеленчук слив, мијалник, канализација, итн.Пакет Се Вклучени : 1 * На Косата Catcher Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се calibed истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

R

Избор на клиент