.

.

2 парчиња Течни Dropper, Накит DIY Уметност Dropper, 5ml SiliconeCalibrated Dropper, Пренос Pipettes за Епоксидна Смола, AB Лепак Класификација Алатка(Бела)

2 парчиња Течни Dropper, Накит DIY Уметност Dropper, 5ml SiliconeCalibrated Dropper, Пренос Pipettes за Епоксидна

DEN 2160.00
Залиха

Поле на ПРИМЕНА : На течни dropper може да се користи за научни експерименти, боја и лепак, храна декорација, етерични масла, уметности и занаети проекти. 5 ML КАПАЦИТЕТ : Секој dropper е означен со 1ml да 5ml, и се мери вредноста е гравирани со пластика, која не е лесно да се мијат надвор.ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : течност dropper може да се користи за машина за миење садови чистење, dropper може да се чисти со топла сапуница вода, лесен за чистење.БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН : течност dropper може да се користи со храна изработка на калапи за лесно да се направи шарени и вкусна храна.СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ : течни dropper е направен од силикон и може да се користи безбедно за храна и течности.Функција : 1. СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ : течни dropper е направен од силикон и може да се користи безбедно за храна и течности 2. 5 ML КАПАЦИТЕТ : Секој dropper е означен со 1ml да 5ml, и се мери вредноста е гравирани со пластика, која не е лесно да се мијат надвор 3. ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : течност dropper може да се користи за машина за миење садови чистење, dropper може да се чисти со топла сапуница вода, лесно да се чисти 4. БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН : течност dropper може да се користи со храна изработка на калапи за лесно да се направи шарени и вкусна храна 5. Поле на ПРИМЕНА : На течни dropper може да се користи за научни експерименти, боја и лепак, храна декорација, етерични масла, уметности и занаети проекти Спецификација : Предмет Тип : Течни Dropper Производ Материјал : Силикон Производ Вкупна Должина : Околу. 120mm/4.7) во (прирачник за мерење, постои мала грешка) Цел : на Dropper Користи во DIY Накит Производи, за Рамномерно да се Пополни Лепак во Калапот на DIY Накит Пакет Листата : 2 x Течни Dropper Забелешка : Прирачник за Мерење, Постои Мала Грешка.

R

Избор на клиент