.

.

Simayixx Четка за заби Бебе Четка за заби Сите круг Длабоко Чистење Здрави Заби Детска Четка Спречување на Расипување на Забите Нов Цртан филм Орални средства за Чисте?

Simayixx Четка за заби Бебе Четка за заби Сите круг Длабоко Чистење Здрави Заби Детска Четка Спречување на Расипување

DEN 79.68
Залиха

Тоа е полесно за бебиња да ги мијат забите.Материјалот е безбедно, без чуден мирис, а бебето е поздраво да се користи. 【ПРЕКРАСНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН】 симпатична и интересен изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.Бебињата може да ги измијат забите додека играте.Безбеден, брз и удобен, лесно да го користите дома или патување.На предната и задната страна на паста за заби.Децата U-облик на четка за заби 360° темелно чистење, погоден за возраст од 2-12 години Нека вашето бебе да падне во љубов со четкање!функција : ✿【Високо квалитетен материјал】Направени од храна одделение силиконски. ✿[Поздрав Грижа] U-облик четка главата дизајн, 360° чистење на бебешките заби.На U-облик дизајн се вклопува во устата подобро, дозволувајќи им на бебињата да го прифати.

R

Избор на клиент