.

.

Прилагодливи Таблета Стојат на Биро, Универзална iPad Носителот Телефон Стојат Алуминиум Легура Планината Клупа Лулка за iPhone 13/12/Max Pro/7/8/Плус, iPad 10.2/10.9/12.9/Ер/Мини/Pro и С?

Прилагодливи Таблета Стојат на Биро, Универзална iPad Носителот Телефон Стојат Алуминиум Легура Планината Клупа

DEN 383.76
Залиха

Компатибилност : Таблета стојат носител е компатибилен со 4.7"-12.9" екранот на мобилните телефони и таблети, i Phone 13/13 Pro/Pro Max/Мини, i Pad Про 12.9/11, i Pad 10.2 , i Pad Воздух 10.9, i Pad Mini 1/2/3/4, Microsoft Surface Про серија, Samsung Galaxy Tab серија и така натаму.Висина & Прилагодливи Агол : Таблета Стојат лесно се прилагодува, ги поддржува двете вертикални и хоризонтални гледање.На јадицата ширина на штанд е 18mm, ве молиме бидете сигурни дека дебелината на вашиот таблет или таблет со случај на не е ништо повеќе од 18mm (0.71 во).Сите Алуминиум Легура Стабилна Таблета Стојат : i Pad стојат држачот за маса е направена од алуминиум, кои се трајни и стабилни.Сите алуминиум легура солидна основа ги прави стабилни таблета стојат носителот доволно за поддршка на i Pad без вкусовите завршена. [ЗАБЕЛЕШКА : Вие треба да се стегне на дното завртки и ротари knob на заградата род да се направи i Pad стојат стабилна.].Лесно Ракување : Лесна инсталација,ipad стои и носители за маса е совршен за да се користи како ipad стојат, таблет мирување, телефонот се застане.Совршен за игра, гледање видеа, гледање фотографии, читање, пишување, снимање на видео.Здрав Изградба и Гумени Влошки : Гумени влошки и нозе на таблет стојат може да го заштитите вашиот уред од секојдневните гребнатини и лизгачки.

R

Избор на клиент