.

.

Tmacyao Туш Вратата Куки (7.5 во), Над Вратата Куки за Бања Frameless Стакло Туш Врата, Крпа Куките

Tmacyao Туш Вратата Куки (7.5 во), Над Вратата Куки за Бања Frameless Стакло Туш Врата, Крпа Куките

DEN 1439.76
Залиха

【Не Дупчење】Само да се стави туш вратата куки се поврзете на frameless стакло туш вратата помалку од 3/8 инчи (10 mm) дебела за да се спаси туш простор.Не треба да се вежба или стап. 【Анти-Нула】Туш стаклена врата кука Таму е сунѓерот подлога на задната страна.Тоа е повеќе соодветно да се стави на туш стакло.Анти-нула, без бучава. 【Цврсти и Издржливи】Стакло туш вратата кука Тоа е направен од брусен 430 нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа.Тоа може да се одржи до 16 килограми, што го прави совршен за бесење пешкири и бањарки, и туш loofahs. 【Долго Верзија Туш Крпа Кука】Туш вратата кука е издолжени до 7 инчи.Тоа е поголем и повеќе од ист тип на производ. 【Ве молиме Имајте во предвид】Само се применуваат за да се frameless туш врати, не се применува за да се намести туш кабини.Име на производ : туш вратата облека кука Материјал : 430 нерѓосувачки челик, големина : 7x1.3во Боја : Сребро.

R

Избор на клиент