.

.

X-DREE Пролет Бутира Директно Јамка Нерешено Latch 0.16 Кол Инсталирате Дупка w Штрајк Панел(Orificio де extracción де лазо recto cargado por resorte 0.16 Diámetro del orificio де instalación w Панел де Ата

X-DREE Пролет Бутира Директно Јамка Нерешено Latch 0.16 Кол Инсталирате Дупка w Штрајк Панел(Orificio де extracción

DEN 198.00
Залиха

Име На Производ : Нерешено Latch;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребро Тон;Вкупната Големина : 90 x 30 x 11mm/ 3.5" x 1.2" x 0.43" (L*W*T).Нерешено Latch Должина : 77cm/3";Дупка со Дијаметар : 4mm/ 0.16".Тежина : 36g(Peso : 36g.Пакет Содржина : 1 x Нерешено Latch,1x Штрајк Панел(Contenido del paquete : 1 x Нерешено Latch, 1x Штрајк Панел.Пролет Бутира Директно Јамка Нерешено Latch 0.16" Кол Инсталирате Дупка w Штрајк Панел Опис во Spanish Orificio де extracción де лазо recto cargado por resorte 0.16 "Diámetro del orificio де instalación w Панел де Ataqu Nombre del producto : Нерешено Latch; Материјал : Acero inoxidable Color : Tono plateado; Tamaño вкупно : 90 x 30 x 11 mm / 3.5' 'x 1.2' 'x 0.43' '(L * W * T) Dibujar longitud де pestillo : 77 cm / 3' '; Diámetro del agujero : 4 mm / 0,16' 'Peso : 36g Contenido del paquete : 1 x Нерешено Latch, 1x Штрајк Панел.

R

Избор на клиент