.

.

192 Парчиња Краток Мат Притиснете за на доградба на Акрилни Нокти Краток Плоштадот Лепак на Шарени Нокти Лажни Нокти, Целосно Покривање Ковчег Вештачки Лажни Нокти ?

192 Парчиња Краток Мат Притиснете за на доградба на Акрилни Нокти Краток Плоштадот Лепак на Шарени Нокти Лажни

DEN 359.76
Залиха

Што добивате : пакет доаѓа со 8 кутии на краток мат притиснете на нокти во различни стилови, секоја кутија содржи 24 парчиња лажни совети во различни големини, заедно со 8 листови на лажни нокти лепак налепници, целосно 192 парчиња, кои се погодни и лесно да се создаде вашиот ноктите работа.Повеќе големини и богати бои : на доградба на акрилни нокти се дизајнирани во цврсти бои и стилски стилови, може да ги задоволи потребите на различни големини на ноктите, и можете да направите богата комбинација на бои што ви се допаѓа.Лесен за користење : вештачки нокти усвојува притиснете на стил, лесно да се примени, едноставно изберете соодветна големина на лажни нокти и се држи на вашите нокти, само неколку минути и ќе добиете поставен ефект.Сигурен материјал : лепило лажни ноктите се направени на квалитетот ABS, не-токсични и безбедни, нема да им наштети на вашите нокти или тело, долго-траен и дише, бојата на ноктите може да остане за неколку недели, ќе не исчезнат лесно, и погодна за девојки, жени и возрасни лица.Широк апликации : целосната покрие лажни ноктите се вклопува добро за нокти салон, DIY помине дома, постојат различни стилови за да аплицираат за свадба, матурска, датира, Денот на Вљубените и други манифестации.

R

Избор на клиент