.

.

Снежни Топки Создателот Клипови, Диносаурус Патка Снешко Во Облик На Забава Цртан Филм Снежни Топки Создателот Клип

Снежни Топки Создателот Клипови, Диносаурус Патка Снешко Во Облик На Забава Цртан Филм Снежни Топки Создателот

DEN 1540.80
Залиха

5in(L x W)Пакетот вклучува : 1× снежни топки клип.Тоа е идеален Божиќ и Роденденски подароци за децата.Водоотпорни и отпорни на абење.Само лажичка до снегот во калапи, вашите деца можат да го направат совршен снежни топки за неколку секунди.Разни снег мувла играчки за состанок деца треба.Не треба да ги користите вашите раце директно.Совршен за вас и вашите деца да имаат прекрасен одмор време на ладни зимски денови.Ергономски се справи со е против пролизгување и удобен за употреба.Опис на производот : да се Создаде симпатична животните форми во секунди!Направете вашиот снег заштита на повеќе интересен!Супер лесно, лесни деца.Не треба да се погоди на снег со вашите раце.

R

Избор на клиент