.

.

EuisdanAA 1.22 инчи Зглоб Сребро Вратата на Кабинетот Шарки Фитинзи Бранеа Хром Рамнина со Завртка 10pcs(Bisagras де 1,22 pulgadas став puerta plateada, bisagras став gabinete, accesorios, cromado cepil

EuisdanAA 1.22 инчи Зглоб Сребро Вратата на Кабинетот Шарки Фитинзи Бранеа Хром Рамнина со Завртка 10pcs(Bisagras

DEN 247.20
Залиха

Погоден за дом, канцеларија, ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, агол, кутии, humidors, кутии цигари, накит случај итн.Завртки се вклучени тука; Завртка Дупка со Дијаметар : 3.5 mm / 0.14".Тежина : 54g; Укината Големина : 31 x 15 x 3.4 mm / 1.22" x 0.59" х 0.13" (L*W*H).Материјал : 201 Stainless Челик; Квадрат Агол Стил.(Материјал : acero inoxidable 201; Estilo де esquina cuadrada.Ширевте Големина : 31 x 26 x 3.4 mm / 1.22" x 1.02" х 0.13" (L*W*H);(Tamaño desplegado : 31 x 26 x 3.4 mm / 1.22" x 1.02" х 0.13" (L * W * H);.Euisdan AA 1.22 инчи Зглоб Сребро Вратата на Кабинетот Шарки Фитинзи Бранеа Хром Рамнина со Завртка 10pcs-Карактеристики : Нерѓосувачки Челик свитлива Шарки, со висок квалитет, долго време за користење, лесен за инсталација.Погоден за дом, канцеларија, ковчегот, плакар, кабинет, приказ врати, агол, кутии, humidors, кутии цигари, накит случај итн.Завртки се вклучени.-Белешки : 1. зглоб е многу силен, но не може да се прилагоди откако тие се опремени.2. Завртки се вклучени тука.3. Ве молиме овозможи 0.5 инчи разлики поради прирачник за мерење.4. Бојата на предмети може да биде малку поинаков од сликите се должи на светлината и на екранот разлика.Опис на Spanish Bisagras де 1,22 pulgadas став puerta plateada, bisagras став gabinete, accesorios, cromado cepillado, liso един tornillo, 10 piezas Adecuado para el hogar, ла oficina, ел armario, ел armario, ел armario, лас puertas de las vitrinas, лас esquinas, лас cajas, лос humidores, лас cajas де puros, ел joyero, итн.Лос tornillos se incluyen aquí; Diámetro del orificio del tornillo : 3,5 мм / 0,14"Peso : 54 g; Tamaño plegado : 31 x 15 x 3.4 mm / 1.22" x 0.59" х 0.13" (L * W * H)Материјал : acero inoxidable 201; Estilo де esquina cuadrada.Tamaño desplegado : 31 x 26 x 3.4 mm / 1.22" x 1.02" х 0.13" (L * W * H);.

R

Избор на клиент