.

.

MAULEHUA Кафе Pod Фиока Држачот за Keurig К-Купот -DIY Дизајн,организаторот за 36 кафе парчиња,Комбинација од различни големини.Црна

MAULEHUA Кафе Pod Фиока Држачот за Keurig К-Купот -DIY Дизајн,организаторот за 36 кафе парчиња,Комбинација од различни

DEN 431.76
Залиха

DIY Дизајн,организаторот за 36 кафе парчиња,Комбинација од различни големини.Повеќе големини и пепелниците се обезбеди неограничен број на комбинации за да го прилагодите вашиот складирање.Кога ќе се повлече отворена кујна фиока, тоа треба да биде бриз да го извади надвор токму она што го барате.Материјал кој се користи е флексибилен,Нема потреба да се грижите за кршење време на употреба.Кога производот е расклопуваат и не може да се состави,Можете да ги разликата во врската.Кафе Pod Фиока Држачот за Keurig.

R

Избор на клиент