.

.

BTOPCASE Тешко ЕВА Заштитна Сметководствена Складирање Покрие Случај за Aibecy GOOJPRT/MUNBYN PeriPage Мини Џеб Безжична BT Термички Печатач Слика Фото Етикета Мемо Потврда за Харти

BTOPCASE Тешко ЕВА Заштитна Сметководствена Складирање Покрие Случај за Aibecy GOOJPRT/MUNBYN PeriPage Мини Џеб

DEN 957.60
Залиха

Совршено се Вклопуваат : Специјално дизајниран за чување за да ги собере за Aibecy GOOJPRT/MUNBYN Peri Page Мини Џеб Безжична BT Термички Печатач Слика Фото Етикета Мемо Потврда за Хартија Печатач.Материјал и Голема Безбедност : водоотпорен тешко ЕВА 1680 D надворешноста и супер квалитет мека villus внатрешни работи, нудат двојно заштита од удари, удари, удари, вдлабнатини и гребнатини.Патување во Склопот : Овој тежок случај за уредот е лесен и компактен за да се вклопи во вашиот ранец, рачна или багаж за подобрување на патување заштита.Врвка за околу рака да се донесе на печатач каде било лесно.На carabiner клип може да се одржи на печатач случај на ранец.Удобен и Одличен Дизајн : Мазна, но цврсти патентите се лесни за отворање и затворање, кои ви даваат подобра користење на искуство.Вид Потсетување : За Продажба, Поддржан од 100% Пари Гаранција за враќање на, ризик се купи.Само еден случај (На уредот Не е вклучен ) - КЛИКНЕТЕ на Портокал копче за да го Нарачате Сега!.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

R

Избор на клиент