.

.

12V Преносни Кулер & Потоплите за Храна Отстранлив Полица, Совршена за Домашни/Dorm/Гаража фрижидер мини фрижидер со замрзнувач ретро фрижидер

12V Преносни Кулер & Потоплите за Храна Отстранлив Полица, Совршена за Домашни/Dorm/Гаража фрижидер мини фрижидер

DEN 496.80
Залиха

Dual-core дизајн - голем 10 L капацитет на фрижидерот да се задржи вашата храна свежи или замрзнати.Големина : 11.41 x 9.44 x 13.77 инчи за dorm соби, канцеларии, станови, итн.Можете да го користите на вашиот биро на работа и фрижидер е речиси нечујно.Не можете да слушнете го кој било звук од тоа на сите, и тоа трае до тешко било место на вашата работна маса.Совршен за она што сакате да правите со неа.Таа, исто така доаѓа со адаптер за во автомобил, па почнуваат кул сега и да си одат на патот патување со нас премногу!.Повеќе функции и користи : 10-L е супер разновиден.Користите било каде да се складира храна, пијалоци, пиво, грицки, мајчино млеко, инсулин, за нега на кожата производи и лекови.ТИВКО & ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Со ниски-бучава дизајн, овој мал фрижидер има ниво на бучава под 35 d B, обезбедување на удобно и тивко внатрешна средина за вашиот животните и работните услови.Поддржани од страна на Energy Star сертификат, тоа само троши 0.55 Kwh на електрична енергија дневно, заштеда на енергија додека бил овозможи да уживате здрава ниска-јаглерод начин на живот.НИСКО ниво на БУЧАВА 35 децибели ниско ниво на бучава mute, имаат ниско ниво на бучава живот, одржување на мирна работна средина, и да биде слободна од метежот на фрижидер операција.

R

Избор на клиент