.

.

Сет од 2 Перница Внесува Перница Внесува Декоративни Перница Stuffers Квадратна Форма за Каучот Софа Кревет Перница Форма Декоративни Фрли Перница Внесува Каучот Шарл

Сет од 2 Перница Внесува Перница Внесува Декоративни Перница Stuffers Квадратна Форма за Каучот Софа Кревет Перница

DEN 518.40
Залиха

【Премиум Материјалот】- Направен од 100% чист памук за покритие, исполнет со противалергиски микро полиестер, перница вметнете без мирис или алергени retardants, за исклучителни мекост, breathability и кожа-пријателски. 【Меки и Еластични】- Надградба на процесот на пополнување со прочешлување 7 D polyster кој обезбедува ултра thoughness ,кој гарантира сите перница инсерти се добро пополнети и погодна мекост, додека има доволна поддршка и ќе не стане вдлабната. 【Poplin Цевки Технологија】- На работ на перница внесува усвојува poplin цевки технологија, тесни крои обезбедува подобра издржливост и tidiness, ефикасно спречува опуштени теми и скршени раб. 【Delicately спакувани】- Перница вметнете квадратна форма. 2 пакување, пакетот торба е delicated дизајниран, совршен подарок за секоја прилика.Се испраќаат вакуум спакувани и ве молиме нежно тапкање тоа да се целосно пената нагоре. 【Лесно се Грижи】- Нашите фрли перница инсерти се лесно да се чисти.Препорачливо е да се мијат со рака или лесно се мијат со благ детергент. 2-Парче Не-плетени Перница Јадро Замена Полиестер Плоштадот Перница Core Feature : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 2 PC Високо-qualitycotton, мазна површина, неверојатно чувство.Големина на : производи за домаќинството Перница јадро материјал 100% pp памук Покрие материјал 100% cotton Vacuum компримирани поединечни пакувања Пакет Содржина : 2 PC Перница Core Случај Перница внатрешни работи Дома Декор Бела.

R

Избор на клиент