.

.

Whaline 24pcs Божиќ Лак Украси Сјајот Сребро Злато Црвено Венци Лакови Мала Елка Лак 5.5 во Sequin Лак Врски Божиќ Декоративни Лакови Украси за Дома Божиќ Партија

Whaline 24pcs Божиќ Лак Украси Сјајот Сребро Злато Црвено Венци Лакови Мала Елка Лак 5.5 во Sequin Лак Врски Божиќ

DEN 335.76
Залиха

Пакетот Вклучува - 24 пакет сјајот лакови, да се направи прекрасен додатен за дрво декорација.Или бесење на нив на вашиот прозорец, врата, и двор ограда е исто така добар избор.Големина - Секој лак е мерење 14cm/5.5 во соодветна големина како декор додаток да се направи елката, подарок или вашиот дом повеќе примамливо. 3 Бои - Лакови се во типичен облик, со сјајот сребро, злато и црвено sequin на површината, секоја боја има 8pcs.Тие изгледа сјајна и нежна.Ги користите за да ги красат елка или подарок кутија ќе ги направи повеќе посебни и величествени.Издржливи - Направени од добри квалитетни материјали, лак се и не исток за да се деформира.Безбедно и без мирис и со добра форма, не е лесно да се деформира.Сјајот Божиќ Декорација - Совршени за Божиќ дрво, елка и затворен паркинг (надворешен домашна декорација.Или можете да го носат на како празнична одежда додаток.НАПОМЕНА : Тоа ќе го малку да се откажат од сјајот, а потоа малку претекување на лепак, но тоа нема да влијае на естетика.Карактеристики & Придобивки : 24pcs сјајот лакови обоени во 3 бои, сјај црвена, сребро и злато, се да се направи прекрасен додатен за дрво декорација.Или бесење на нив на вашиот прозорец, врата, и двор ограда е исто така добар избор.Божиќ лак е со типична сјај површина, совршен за Божиќ дрво, елка и затворен паркинг (надворешен домашна декорација.Или можете да го носат на како празнична одежда додаток.Спецификации : Димензии : 14cm / 5.5 во Боја : сјајот на среброто, red, gold Пакетот вклучува : 24 x Божиќ Лакови ИНФОРМАЦИИ : Тоа ќе го малку да се откажат од сјајот, а потоа малку претекување на лепак, но тоа нема да влијае на естетика и употреба.

R

Избор на клиент