.

.

Зомби Треба Chiropractors Премногу Chiropractic PopSockets Swappable PopGrip

Зомби Треба Chiropractors Премногу Chiropractic PopSockets Swappable PopGrip

DEN 1034.40
Залиха

Зомби Треба Chiropractors Премногу Chiropractic дизајн Идеален за пријатели и членови од семејството кои се chiropractors.Совршен за физиотерапевт, физиотерапевт, лекар или некој кој сака на ' рбетниот корекција на своите клиенти.Chiropractic Дизајн направени за Chiropractors, Физиотерапевт кој знае значењето на физички третман и здравствена заштита професија.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Chiropractic Дизајн кој гласи : "Зомби Треба Chiropractors Премногу".Chiropractic Дизајн направени за Chiropractors, Физиотерапевт кој знае значењето на физички третман и здравствена заштита професија.Идеален дизајн за пријатели и членови од семејството кои се chiropractors.Совршен за физиотерапевт, физиотерапевт, лекар или некој кој сака на ' рбетниот корекција на своите клиенти.медицина, дијагноза, ' рбетот, голите, chiropractors, здравје, вежби, доктор, медицинска сестра, клинички, се грижат, масажа, физиотерапевт, лекар, massager, спа, коска, bonesetter, скелет, massuer chiropractor, chiropractic, третман, терапевт.

R

Избор на клиент