.

.

YUEWO LED Батерија Кампување Пренослива Светилка Расклопна Соларни Фенер Шатор Светла за Надворешна Осветлување

YUEWO LED Батерија Кампување Пренослива Светилка Расклопна Соларни Фенер Шатор Светла за Надворешна Осветлување

DEN 528.00
Залиха

*Виси функција : Постојат цврсти метални рачки на врвот на светлината за спроведување или виси, што го прави многу пофлексибилен.Можете да висат и се повлече на неа сите на патот до за да се добие подобро светло кога осветлување до голема област. *Соларни светилки : нема батерии, штедење енергија, удобен, соларни во секое време, насекаде полнење. *Преносни : 12hrs континуиран осветлување на овој фенер ви овозможува да го носат на секаде треба корисна светлина.Се расклопна, тоа е повеќе безбеден за време на транспортот или додека патуваат, и да зачувате простор на вашиот торба. *Издржлив : елегантен облик и издржливи употреба со донесување инженеринг пластика и печење лак.Погоден за кампување, риболов, одење на кучето, итна употреба, на отворено или други активности. *Доволно за осветленост : Со LED 360 °зрак агол, оваа корисна светлина дава исклучи прилично светлина и осветлува шатор или соба исклучително добро.Компанијата Вовед : Yuewo е еден од главните извозници и на големо на Месечината сјае фотографии,создаден змија средства за чистење,шлемови и сорти на производи во Кина.Имаме деловни од седум години и професионална продукција и R Соларни Материјал : Висок-оценување на пластика, ABS Прекинувач : 1 датотека копче / повлече switch Боја : Злато, бронза, сина, црна, сребрена Апликација : Кампување/Пешачење Функција : Батерија Производ големина на : Не се протегала (9.5cmx13.5cm) по истегнување (9.5cmx19cm) Дното дијаметар 9.5 cm се Справи со се справи со големина 8cm Два вида на полнење методи (1).Директно задолжен : Посветена полнење кабел може да биде директно поврзан со напојување бесплатно, 4-5 часа за да се пополни (2).Соларни : Висока чувствителност соларни панели без директна сончева светлина, колку што има сончева светлина да ја полните Внимание Совети : 1.Заради следење на поставки,следење на пиксели дефиниции,ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производот,ние се обидуваме да се направи нашите бои точни колку што е можно. 2.Сите димензии се мери со рака,тоа е моја имаат 1-2 cm грешка.Ве молиме проверете ја големината од страна на вистински производ,било какви проблеми или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас,ние ќе се обиде да одговори на прашања за вас.

R

Избор на клиент