.

.

BoobooBaabaa Патување Ќебе (2X Манго Жолта) | Меки, Благи, Компактен Погодно Ќебе за Автомобил, Авион | Монтажни Clip-за На Рака | Ранец Клип

BoobooBaabaa Патување Ќебе (2X Манго Жолта) | Меки, Благи, Компактен Погодно Ќебе за Автомобил, Авион | Монтажни

DEN 1439.52
Залиха

Поголем Руно Ќебе (Без Перница) - земи го ова, само ако сте во Ред со Голема и Гломазна.Тоа е Пошироко отколку повеќето авион ќебе околу 50 x 60 инчи, што е доволно да се заврши до себе како burrito.Големина 12.5 инчен x 6 инчен дијаметар кога спакувани во тоа е pillowcase торба.Супер Мека Текстура И Пријатно Топло - на фланелен боксери ткаенина е толку мека и мазна ќе го сакам!Ова се фрли ќебе е packable да се носат во автомобил и да ги користите во аиркон соба кога ви треба некоја пријатна топлина.Клипот Вашиот Манго Жолта Ќебе - единственото ќебе за патување дека има монтажни clip-за рака, да се обезбеди вашиот ќебиња нема да се лизга.Тоа е додаден да помогне да се држи во место.Вие нема да се грижите следниот пат кога ќе заспие.Двојки Како Перница Ќебе - (Не Ќебе и Перница Сет) - оваа руно ќебе може да се трансформира заедно со вашите потреби.Како 50 x 60 инчи ќебе или да се зајакнат перница кога е укината.Тоа доаѓа со drawstring торбичката за погодност.Пакет и да го врати се доаѓа со drawstring торба за лесна за носење.Пријатна топла, супер меки поголем 50" x 60" црна фланелен боксери ќебе со џеб за телефон.Microfleece pillowcase торба (12.5" x 6") како на вратот перница за спиење или складирање торбичка.На ќебиња јамка за да се закачите на pillowcase торба да ќебе за безбедно чување.Добро направен Carabiner и монтажни клип рака за лесна за носење.Специјално дизајнирани разноврсна монтажни рака да се одржи вашите ќебе во место.Заштитна drawstring торбичка да се задржи и ќебе и pillowcase чиста и сува.

R

Избор на клиент