.

.

Метални Облека Багажник,Тешки Облека Железнички,Кат-Стои Метални Тешки-Должност Облека Железнички,не се лизга Нога Подлога,Стабилна База,да се зачува Простор,Едно

Метални Облека Багажник,Тешки Облека Железнички,Кат-Стои Метални Тешки-Должност Облека Железнички,не се лизга Нога

DEN 5807.28
Залиха

★ Високо-квалитетни материјали : облека закачалки се направени од високо-квалитет железо материјали, по високи-температура на печење процес, еколошки и здрав, не е лесно да бледнее, не е лесно да ' рѓа и корозија-отпорни.Лесно да се чисти. ★ Здрав облека закачалки : Подебели цевки, нано-сликарство технологија, зацврстување на товарот, лак-форма база дизајн, постабилна структура.Лесно да се приспособат на 25-45 парчиња на облека за да се задоволат потребите на секојдневна употреба.Зимска облека, исто така може да се спушти слушалката. ★ Не се лизга на дното : На дното на облеката железнички е дизајниран со не се лизга нога влошки кои може да се движи лесно и без оштетување на вашиот кат.Заштита на земјата.Заштита на семејството безбедност.Нема остри звуци кога се движат.Безбеден и лесен за употреба. ★ Широко се Користи : облека полици погоден за во спалната соба, веднаш до вратата, канцеларија, плакар, перење, ходникот, entranceway, центар, продавница и пазарот.Нека вашите додатоци и Облека се уредни и уреден.Ефикасно да се избегне брчки во облека. ★ Лесно да се Соберат : Собранието не треба да бидат досадни задача—со само неколку чекори, јасни инструкции, и нумерирани делови, ќе има стабилна метални облека решетката да се прифатат вашата облека.Само користете мека влажна крпа за чистење на решетката.Дали сте во потрага за индустриски цевки облека рек каде што можете да се откажам вашиот jumpsuits, robs, јакни, фустани, здолништа, палта и други модерен облека?Нашите метални тешки облека железнички може да ги исполни вашите секојдневна употреба потреби и да ви донесе уредно средина.Зошто да изберат нас?★Висок quality Selected железо материјали, задебелена цевки, висока температура на печење боја процес, структура е постабилна, не е лесно да ' рѓа, и силна товарот.★Анти-намалувањето design Both завршува на закачалка се испакнати да се спречи закачалка од испаѓање, и исто така можете да висат торби и капи.★Висок security The не се лизга нога подлога на дното, го прави лесно да се движат и безбедно да се користи.★Силна applicability Minimalist стил, убава и великодушни во дневна соба, спална соба, перење и слично.★Едноставна assembly The пакет содржи монтажа завртки, итн.кој е едноставен и лесен за ракување.Име : Облека Rack Color : Злато , Black Material : iron Process : Печење лак process Size : 100x130cm , 120x130cm , 150x130cm , 100x150cm , 120x150cm , 150x150cm , 100x160cm , 120x160cm , 150x160cm Package содржина : 1 * закачалки и додатоци.

R

Избор на клиент