.

.

BINNANFANG AC216 100g 20-50мм Природни Долго Куче Заб Аметист Камен Кршен Камен Аметист Риба Резервоарот за Природен Камен и Минерали и Кристали Лекување

BINNANFANG AC216 100g 20-50мм Природни Долго Куче Заб Аметист Камен Кршен Камен Аметист Риба Резервоарот за Природен

DEN 583.20
Залиха

Изгледа одлично на сите прилики.Функција : Камен генератор, enery генератор,реики стапче духовност раст.Примена : фенг шуи,куќа богатство,дома декорација,медитација,подарок.Рачно изработени полиран,мазна површина,Тоа е добар подарок за вашите пријатели,семејства.Правото големина за да се вклопи во дланка на рака, а сепак доволно моќно за да се апсорбира притаен анксиозност и други негативни чувства.Понекогаш парцела ќе биде ставен во предната врата, понекогаш во поштенско сандаче, ве молиме да не наплата по волја, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви послужи 24 ЧАСА!Тип : Кристал Gravels Material : Amethyst Main Боја : Purple Size : 20-50mm Weight : 100grams Package Листата : 100grams.

R

Избор на клиент