.

.

XuetongXT Конфронтирачки Практични Црна L-Форма Двојна Глава Шрафцигер Битови Клучна Алатка Алатка за Рутински Мултифункционални

XuetongXT Конфронтирачки Практични Црна L-Форма Двојна Глава Шрафцигер Битови Клучна Алатка Алатка за Рутински

DEN 1689.60
Залиха

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Број На Модел : Клуч.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки Сврзувачки Елементи Завртки Обврзувачки Screws Features : Multifunctional Material : Јаглероден Челик.

R

Избор на клиент