.

.

Sharprepublic 4X МИ-8108 2NO 2NC Ролери Рака Прилагодливи Граница Вклучите

Sharprepublic 4X МИ-8108 2NO 2NC Ролери Рака Прилагодливи Граница Вклучите

DEN 477.60
Залиха

Номинална Напон : AC 5 A 250 V, DC 115 V 0.4 A; Actuator Тип : Прилагодливи Ротациони Лост Рака со Ролери.Ролери Димензија : 18 x 7mm / 0.71 x 0.2 инчи;(D*T);Рачката Рака Должина : 92mm / 36inch;Одредување на Навој Дијаметар : 4.5 мм/0.18 инч.Име На Производ : Граница Вклучите;Модел Бр. : ME8108;Actuator Акција : Еден; Конфигурација : 2 NO,2 NC(DPDT).Совршен за контрола на електрични прекинувачи во Механички и други индустрии.Лост Рака може да се ротира лево од 90 степени и да се на право од 90 степени.Опис : - Совршени за контрола на електрични прекинувачи во Механички и други индустрии. - Лост Рака може да се ротира лево од 90 степени и да се на право од 90 степени. - Номинална Напон : AC 5 A 250 V, DC 115 V 0.4 A; Actuator Тип : Прилагодливи Ротациони Лост Рака со Ролери. - Име На Производ : Граница Вклучите;Модел Бр. : ME8108;Actuator Акција : Еден; Конфигурација : 2 NO,2 NC(DPDT). - Ролери Димензија : 18 x 7mm / 0.71 x 0.2 инчи;(D*T);Рачката Рака Должина : 92mm / 36inch;Одредување на Навој Дијаметар : 4.5 мм/0.18 инч.Спецификација : - Материјал : Метал - Големина : 115 x 28 x 45mm / 4.5 x 1.1 x 1.8 inch Package Вклучува : 4 Парчиња МИ-8108 Граница Вклучите.

R

Избор на клиент