.

.

Basum Преносни Автомобил Грејач за Прозорец Defroster Demister Прочистувач на Воздухот Топло, 2 и 1 Термички Вентилаторот за Ладење Керамички Plug-in запалка приклучок за Автомоб

Basum Преносни Автомобил Грејач за Прозорец Defroster Demister Прочистувач на Воздухот Топло, 2 и 1 Термички Вентилаторот

DEN 916.32
Залиха

Лесен и удобен:шофершајбната грејач е вметната во запалка приклучок за штекер, потоа да се префрлат на греење или вентилатор (бидете сигурни дека вашиот автомобил има 12 v запалка приклучок за порта). 2 во 1 Греење & Ладење Функции : Овој Автомобил шофершајбната фан грејач може удар природен ветер и топол воздух, со цел за брзо чистење на мраз, магла, магла на вашето возило е шофершајбната.Лесно да се инсталира &користете:едноставно вметнете во чадот од држачот и отворете го.На само-лепило подлога предвидено може да се користи за да се качи на пиедестал.На семафорот може да биде инсталиран, Агол е прилагодлив.Безбедно и Издржливи : Ова LARDERGO грејач е изработен од ABS и полимер отпорни на топлина тешко пластика, практична и да се постапува грејач карактеристики автоматско загревање, заштита од прегревање.Ефикасен автомобил грејач:3 штекер дизајн обезбедува шофершајбната може да се ладат и се загрева побрзо.Чувајте ги вашите возач во видливост и да се обезбеди вашиот возачки безбедност. 1. lardergo Брзо греење - Легура греење жица 2. Одговара за сите 12 V Возило Автомобили - запалка приклучок за приклучок 3. Прилагоди на насоката произволно 360°- Прилагодете по волја да ги споделите со топол воздух удар каде што сакате да. 4. Одмрзнување и Defogging - Жица должина од околу 1.4 метри, за да се исполнат различни позиции на defogging. 5.Без инсталација потребни 6. Греење и ладење 2 калапи 7. Идеален за долги патувања или кампување 8. Вграден-во осигурач, автоматско на електричната енергија за заштита 9.Широко се користи во автомобил, камион, возило, клима уред и други најчесто се користи за домаќинство.

R

Избор на клиент