.

.

Право Светлата Компатибилен Со Ford Fiesta MK5 Курир 1999-2002 Mazda 121 1999-2001 VP1267P Headlamp Патникот Страна Фарови Собранието Проектор Пред Светлина Автомобил Lamp, Chrome LHD

Право Светлата Компатибилен Со Ford Fiesta MK5 Курир 1999-2002 Mazda 121 1999-2001 VP1267P Headlamp Патникот Страна

DEN 2631.12
Залиха

Светлата компатибилен со Ford Fiesta MK5 JAS/JBS 9/1999-3/2002 + Ford Курир J5/J3 9/1999-3/2002 + Mazda 121 JAS/JBS 9/1999-10/2001. Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : десната страна, патникот страна / Подготвено за прирачник headlamp израмнување / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / Погоден светилки : H4 само / во Боја : Хром.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Headlamp компатибилен со Ford Fiesta MK5 Тип JAS/JBS 9/1999-3/2002 + Ford Курир Тип J5/J3 9/1999-3/2002 + Mazda 121 Тип JAS/JBS 9/1999-10/2001 Headlight компатибилен со Ford Fiesta MK5 1999 2000 2001 2002 + Ford Курир 1999 2000 2001 2002 + Mazda 121 1999 2000 2001 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : десната страна, патникот side Product details Product : Headlight Prepared за прирачник headlamp leveling Approval : одобрување E означени (стандард E)Погодни светилки : H4 only Colour : Хром.

R

Избор на клиент