.

.

Диносаурус Редење Играчка Диносаурус Редење коцки Рамнотежа Игра Животински Рамнотежа Блокови Играчка Дрвени Фината Моторика Вештини Обука Играчка Животински О?

Диносаурус Редење Играчка Диносаурус Редење коцки Рамнотежа Игра Животински Рамнотежа Блокови Играчка Дрвени Фината

DEN 425.52
Залиха

Богата боја : боја на Дрвени Рамнотежа Редење коцки е богата и убава, што може да го подобри децата познанието на боја.Примена : Животно Градежни Блокови може да се подобри децата на свеста за соработка и е исто така погоден и за возрасните.Соработка помеѓу децата и родителите можат да се подобри родител-дете односи.Безбедно да се користи : Ова Животно Рамнотежа Играчка е направена од дрво, еколошки, нетоксичен и безбеден за употреба.Големи димензии : големината на Образовни Редење Игра е 3.5x3.5cm/1.38x1.38 инч.Голема големина спречува случајно голтање, и бебето може да се игра со леснотија.Вежби за координација способност : Диносаурус Редење Играчка може да се вежба на детето рака-на око и координација, способност за време на редење процес.Опис : Играчка грижа инструкции : не се мијат во вода.Играчки ќе се издува и деформира кога се изложени на вода и да предизвика боја за да падне.Само избришете ја површината со партал.Да се чува далеку од влага.Играчки се подложни на влага и мувла.Ве молиме имајте ги во вентилирани место.Не го изложувајте на сонце, како долго време на сушење ќе предизвика пукнатини.Карактеристики : Диносаурус Редење Играчка-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Дрво.-Големина : 3.5x3.5cm/1.38x1.38 инч.-Тежина : 280g/set Package Including1 Поставите * Диносаурус Редење Играчка.

R

Избор на клиент