.

.

НК НК 12Pcs/Пакет Мали Гроздобер Стакло кои Сакаат Шишиња Ампули за Дома, DIY Декорација

НК НК 12Pcs/Пакет Мали Гроздобер Стакло кои Сакаат Шишиња Ампули за Дома, DIY Декорација

DEN 143.76
Залиха

Lx W : 7x2cm / 2.76x0.79inch.Добро за Свадба Празник Декорација.Среќа виси рачно производство ѓердан.Материјал : Стакло. 12 Мини Празни Стаклени Цевки кои Сакаат Шишиња Шарм Pendents со Ампули Плута Порака Шишиња за Хартиена Ќеса за Складирање.

R

Избор на клиент