.

.

POLERO Екран на Допир за Телефонот Торба за Телефонот Под 6,5 Инчи

POLERO Екран на Допир за Телефонот Торба за Телефонот Под 6,5 Инчи

DEN 335.76
Залиха

ГОЛЕМИНА : 20*11cm(7.9*4.3 во).Поради различни методи за мерење, грешка е дозволено, нормално во рамките на 1-2 cm.ДИЗАЈН : Мека и издржливи СТП кожа материјал; водоотпорен; магнетни тока; 2 џебови, 1 џеб со чувствителен на допир екран; пренослив прилагодливи рамо ремени.Двојно џеб, дизајниран за да задржете го вашиот телефон и други мали предмети.Многу дизајни за да изберат, декорација и додавање смешно во вашиот живот.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.POLERO Жените Допирни Телефон Кеса Димензии : 20*11cm(7.9*4.3 во).Одговара На Мобилни Телефони Под 6,5 Инчи.Тежина : 140g Преносни и лесни Двојно џеб партиција 1 џеб со допирни јасно прозорец, совршен за користење без да се земе од вашиот телефон.Забелешка : Повеќето Apple мобилните телефони не поддржуваат отпечаток признавање и отклучување, и само некои мобилни телефони поддршка отпечаток признавање и го отклучите.Една друга, исто така, можат да бидат ставени пенкало, кредитни картички, очила за сонце, копчиња, слушалка или други мали предмети.Тоа е, практичен и удобен дека чувствителен на допир екран може лесно да го користите вашиот телефон без да се земе од тоа.Едноставни и стилски дизајн.Тоа одговара на повеќето луѓе кои ги следат модните трендови и е многу практична торба.Додадете смешно во вашиот живот.Како одговорна продавачот, ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со 100% производ искуство и услуги на клиентите.Ако имате било какви проблеми по купувањето на нашите производи, ние ќе ви понуди задоволителни решенија.

R

Избор на клиент