.

.

MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Симпатична Chihuahua Куче Шема Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци столче Назад Заштитници Одлична за Вода Пиштол Играчки Пијало?

MCHIVER Автомобил Backseat Организатор - Симпатична Chihuahua Куче Шема Автомобил Складирање Џебови Удар Душеци

DEN 1048.80
Залиха

[Големи Димензии] : Овој автомобил задното седиште организатор мерки 25.6*16.9 инчи, кој е погоден за повеќето возила, како на пример автомобили, спортски автомобили, мали камиони или комбиња.Нашиот автомобил складирање џебовите е доволно голем да ги покрие задниот дел на возачот и совозачот места да се заштити од гребнатини, пет гребнатини, и валкани чевли марки. [Супер Едноставен за Чистење] : Овие удар душеци направени од издржлив оксфорд ткаенина водоотпорен и многу лесно да се чисти.Едноставно бришење матен стапалки и нечистотија надвор со мокра сунѓер или крпа.Нема машина за миење е потребно!. [Наменета за долготрајна Цврстина] : Двојна намена дизајн, кој се одвојува лепенка, поделени во горните и долните делови, во горниот дел е чување торба за предмети, со голем простор и силен капацитет на складирање.На дното е анти-удар подлога и куките се додаде за да се направи тоа се повеќе стабилни. [Квалитетен Материјал] : Сите наши задното седиште заштитник се изградени со висок квалитет на материјалите, што го даде својот удар душеци супер-долг живот.И ние го напушти штетни хемикалии за да се задржи безбедно и среќно. [Предности] : Скриени пластични токи, и не влијае на удобноста на предните седишта.Тоа е многу лесен и лесно може да се инсталира и укината.Симпатична Chihuahua Куче Шема столче Назад Заштитник е доволно голем!Анти-удар влошки може да и ги покрие задниот дел на предните седишта за да се заштити вашата ткаенина или кожа седишта од нечистотија, гребнатини и остатоци лево од страна на децата започна далеку од тврдоглави дамки.Супер Издржлив На столче заштитник е изработена од водоотпорен и солза-отпорен материјал и е лесно да се избрише се чистат со влажна крпа.Симпатична Модел Нашиот автомобил анти удар подлога има симпатична модели.tag2 може да го привлече вашето дете внимание и да возење забавно и пријатно.Мулти Складирање Џебови Во прилог на корне превенција, нашата анти-удар влошки, исто така, вклучуваат хартија totwel складирање торба, пијалаци складирање торба, невидлив телефон торба,се нацрта на хартија ткиво кутија.Пакет се Вклучени Само еден складирање торба!!.

R

Избор на клиент