.

.

Шминка Почиста Памук Брише, Удобно Мека лак Смена Памук Влошки Памук Брише Практични Памук Влошки за Помине Уметност за Почетници Салон

Шминка Почиста Памук Брише, Удобно Мека лак Смена Памук Влошки Памук Брише Практични Памук Влошки за Помине Уметност

DEN 242.16
Залиха

Направени од високо квалитетен памучен материјал, меки и удобни, не штети на кожата.Може да се користи за тетоважа, шминка смена, се соочуваат со чистење, ноктите уметност, итн.Без лепак, кој се користи со вода за подобар ефект.Преносни и мини големина, лесен и удобен за носење.Свиленкаста на допир чувство, lint-слободен и лесен за користење, идеален за професионална и домашна употреба.Практичен и не е лесно да се деформира. 900pcs во собата, ги задоволат секојдневните потреби. 1. Направени од високо квалитетен памучен материјал, меки и удобни, не штети на кожата. 2. чувство, lint-слободен и лесен за користење, идеален за професионална и домашна употреба.3. Практичен и не е лесно да се деформира. 900pcs во собата, ги задоволат секојдневните потреби.4. Без лепак, кој се користи со вода за подобар ефект.Преносни и мини големина, лесен и удобен за носење.5. Може да се користи за тетоважа, шминка смена, се соочуваат со чистење, ноктите уметност, итн.

R

Избор на клиент