.

.

Phomemo M02 ПРО Џеб Печатач со Складирање Торба Пакет

Phomemo M02 ПРО Џеб Печатач со Складирање Торба Пакет

DEN 1199.76
Залиха

Пакетот Вклучува : Phomemo M02 Про Печатач Зелени*1, Црна Складирање Кеса *1. Ова не само што може да складирање Phomemo печатач, но, исто така, термални ролни хартија.Патна Торба за Phomemo Печатач : На торбичката за Phomemo M02, M02 S и M02 PRO џеб печатач, M110 и D30 етикета создателот.Исто така, тоа може да складирање на термичка хартија сет.Компактен Торба : Phomeno торбичката има interlayer внатре, тоа може да ви помогне да најдете somthing треба очигледно.Повеќенаменски Печатач е идеален за ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, и празник присутни на детето, семејството и пријатели.M02 Про преносни mobile printer е подобро за компанијата деловен, работен план, асистент во канцеларија, на состанокот на белешки, студија белешки, шопинг листа.Погоден за канцеларија, студентите, аматерски архивари, богатство мајки, итн.

R

Избор на клиент