.

.

Висок Крајот Се Згусне Кинески Стил Свила Brocade Накит Торбичка Пакување Подарок Торба Мала Паричка Чанта Види Хривнија Обетки Складирање (Сина)

Висок Крајот Се Згусне Кинески Стил Свила Brocade Накит Торбичка Пакување Подарок Торба Мала Паричка Чанта Види

DEN 278.40
Залиха

Згусне Памук исполнет со Висок Квалитет Свила Brocade Накит торбичка, со Наредени : Свила.Позицијата на моделот е случајно се исече и тоа е невозможно да биде иста како на сликата.Широк 9cm ( 3.54 инчи), Висок 10cm(3.94 инчи).Нашиот сите производи се рачно изработени.Секој работник да се произведуваат различни мерни методи.Големината ќе биде од 1 до 2 cm грешка.

R

Избор на клиент