.

.

NZND Случај за Samsung Галакси A13 5G со [Вграден Екран Заштитник], целото Тело Заштитна Shockproof Солиден Браник Маска, Влијание се Спротивстави на Издржлив Телефон Случај (Мер

NZND Случај за Samsung Галакси A13 5G со [Вграден Екран Заштитник], целото Тело Заштитна Shockproof Солиден Браник

DEN 263.52
Залиха

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со Samsung Galaxy A13 5 G.Ни e-mail првата ако има било какви проблеми. 【ВГРАДЕН ЕКРАН ЗАШТИТНИК】 вграден екран заштитник е отпорен на гребење, но не влијае на чувствителни екран одговор функција. 【БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ КОМПАТИБИЛЕН】 специјално дизајнирани тенка задниот поклопец обезбедува нормален безжична полнењето без да се расправаме на постојано отстранување и инсталирате на телефонот случај. 【СИТЕ КРУГ ЗАШТИТА】TPU шок апсорпција и покрена четири околу аглите заштита на вашиот мобилен телефон, па не ќе бидат погодени од падот.Длабоко камера исечок штити камера од гребнатини, додека зачувување на целосен флеш функција. 360 степен со полно работно тело солиден заштита, отпорен на Гребење & Анти - паѓа предвидено од страна на премиум PC + TPU материјали, намалување на стресот и да се обезбеди крајна заштита за вашиот Телефон. 【ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на】Купи со доверба со нашиот 7-дневниот Гаранција за Парите Назад Без Прашања и 30-Ден Гаранција, (NZND Индустрии Ад), обезбедува професионални национално ниво превозот и услуги.Вашето купување искуство и задоволство се заштитени и гарантирани со нашиот професионализам.Целото Тело на Сите Околу Заштита случај со засилен TPU rubberized браник за максимална заштита и специјален дизајн.Контактирајте не преку порака или контактирајте со нас форма преку доколку имате било какви прашања пред да го купат.

R

Избор на клиент