.

.

Dokotoo Женска Секојдневен Копчето Јака Drawstring Долг Ракав Дуксери Pullover Суичери Маскирани Блузи

Dokotoo Женска Секојдневен Копчето Јака Drawstring Долг Ракав Дуксери Pullover Суичери Маскирани Блузи

DEN 695.76
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95%полиестер+5%spandex.Увезени.Полна боја drawstring качулка со кенгур џеб е класичен дизајн да се направи сте резервирани назад стил.Тоа е исто така погодно да се носат работи како телефон или копчињата и ги задржи вашите раце топли.Долг ракав суичери се направени од меки, лесни и кожа-пријателски материјал, кој може да ви обезбеди со удобен и пријатно weairng искуство.Солидна pullover е лесно да се pai со фармерки, панталони, чевли, патики или чизми.Тоа е-мора да има и добар избор за подарок на вашите пријатели.Дами зима падне блузи се погодни да се носат за шопинг, дружење, кои престојуваат дома, работа на канцеларија и други секојдневни прилики.Измијте се Препорачува Со Ладна Вода/Не Кајгана/Висат Или Линија Сува/Мијат со слични бои,кои ќе се зголеми на издржливост на вашата облека.

R

Избор на клиент