.

.

YYYHD Лебди Полици Ѕид Монтирани,Лебдејќи Полици Не се Лизга Ѕид Монтирани Практични Кујна Бања Кошница Полицата Сос Четка за заби Првенство Шампон за Складирање Рек

YYYHD Лебди Полици Ѕид Монтирани,Лебдејќи Полици Не се Лизга Ѕид Монтирани Практични Кујна Бања Кошница Полицата

DEN 599.52
Залиха

За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш.Се надевам дека еден убав ден!.Уредната up вашата бања додатоци како што се шампон и кожата крем.Кујна складирање решетката за чаши кафе, зачини, tins, и сите видови на шишиња или лименки.Шупливи и вентилирани дизајн за да се направат вода истекува брзо, да ги задржи вашата бања производи на бања полица суви и чисти.Дизајнирани специјално за Домашна Кујна или купатило.Моден дизајн, полна боја, удобен за носење и чиста.Опис : Направен од PP материјал, многу издржливи за употреба.Карактеристики : Материјал : PPColor : светло зелена, светло розева боја, светло жолта, светло blue Size : 26x7x11cm Package се Вклучени : 1 x Кујна Бања Кошница Полица за Складирање Rack Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

R

Избор на клиент