.

.

Touchdog 'Калибар' Дизајнер Везени Мода Миленичиња Куче Поводник и Темперамент Комбинација

Touchdog 'Калибар' Дизајнер Везени Мода Миленичиња Куче Поводник и Темперамент Комбинација

DEN 515.28
Залиха

Дизајнер Поводник и Темперамент комбинација.Нерѓосувачки-украде вртливата кука за лесно насочен се повлече.Засилен крои сите околу себе за дополнителна издржливост.Опкружена со вез со додадена дизајнер ткаеше текстура.Достапни во Повеќе Големини и Бои.Допир куче Калибар дизајнер Везени мода миленичиња куче Поводник и Темперамент комбинација карактеристики дизајнер stitched печати по двете поводник и темперамент.Составен од високо-одделение тешки Најлон и Полиестер со повисок степен на изработка двојна засилен stitched рабовите заедно страни и на двата краја.Карактеристики вртливата-кука на дното за мулти-насочен се повлече.Подигнат е прилагодлив и карактеристики двојна врежани прилог куки со гума тензија прилог на искористување.Достапни во Повеќе Бои и Големини.ГОЛЕМИНАТА ВОДИЧ : Dxšxv (ИНЧИ) Достапна во Повеќе Големини и Бои.Големината Водич (ИНЧИ) ПОДИГНАТ ДИМЕНЗИИ : ВРАТОТ ОБЕМОТ : МАЛ : ВРАТ : 10.23 - 14.17 Инчи - се Препорачува за кучиња помалку од 8.82 Lbs.МЕДИУМ : ВРАТ : 13.78 - 21.65 Инчи - се Препорачува за кучиња помалку од 22.04 Lbs.ГОЛЕМ : ВРАТ : 19.69 - 29.92 Инчи - се Препорачува за кучиња помалку од 44.10 Lbs.ПОВОДНИК ДИМЕНЗИИ : МАЛ : ДОЛЖИНА : 4 МЕТРИ, ДЕБЕЛИНА : 0.40 Во МЕДИУМ : ДОЛЖИНА : 4 МЕТРИ, ДЕБЕЛИНА : 0.60 Во ГОЛЕМ : ДОЛЖИНА : 4 МЕТРИ, ДЕБЕЛИНА : 1.79 Во.

R

Избор на клиент