.

.

Фламинго Цвеќиња Печати Usb Ранец, Туристички Ранец Со Полнење Преку Usb Порт

Фламинго Цвеќиња Печати Usb Ранец, Туристички Ранец Со Полнење Преку Usb Порт

DEN 1272.00
Залиха

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Удобно Мека Поместена Назад Дизајн Со Дебела Но Мека Мулти-Panel Вентилирани Баласт, Ви Дава Максимум Назад Поддршка.Мулти-Двострано Вентилирани Влошки Ви Обезбеди Со Максимална Назад Поддршка.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа Е Одлична Техника Подарок За Него Од Жена ми, Ќерка ми И Син.Производ Перформанси : На Оваа Високо-Квалитетни Голем Капацитет Ранец Има Некој Usb Кабел За Податоци И Музика Џек, Што Ќе Ви Овозможи Да Ги Слушате Песните И Полнење Во Еден Чекор.Мал Џеб На Рака.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Нето Џебовите На Двете Страни Од Телото Може Да Се Сместат Мали Предмети Како На Пример, Чадори И Шишиња Со Вода.Со Вграден Usb Конектор Надвор И Изградена Во Полнење Кабел Внатре,Овој Usb Ранец Ви Нуди Лесен Начин Да Го Полните Телефонот Додека Пешачите.Со Скриени Анти Кражба Џеб На Грбот Заштита На Вашите Вредни Предмети Од Крадци.Детален Дизајн Се Рефлектира Моќна Функција : Една Страна На Рамо, Рака Може Да Се Користи За Да Се Откажам Очила, И Другата Страна На Мали Џеб Може Да Се Користи За Пенкала Или Копчињата.Печати на враќање превозот етикета.Пена Поместена Врвот Рачка За Долго Време Се Носат На.Се Обезбеди Безбедна & Долготрајна Употреба Секојдневниот & Викенд.Направена Од Отпорен На Вода И Издржливи Полиестер Ткаенини Со Метални Патентите.Ви Послужи И Како Професионална Канцеларија Работи Во Чантата,Тенок Usb Полнење Bagpack,Колеџ Средно Училиште Голема Студентите Ранци За Момчиња,Девојки,Тинејџерите.На Багажот За На Рака Им Овозможува На Ранец Одговара На Багаж/Куфер, Слајд Во Текот На Багаж Исправени Се Справи Со Цевка За Полесно Носење.Ве молиме да се Напомене Дека Овој Ранец НЕ е Самата Власт, Полнење преку Usb Порт Само што Нуди Лесен Пристап За Полнење.Применливи Сценарија : Да Оди На Училиште, Дневни Патувања, Бизнис Патување, За Работа, За Пешачење, Кампување, Итн.Мулти-Простор Џебови : Главната Џеб Може Да Се Одржи Книги, Документи Или Облека, И На Свој Компјутер За Замрзнување Може Да Се Одржи 13-16 Инчен Лап-Топ Компјутери.Пена-Поместена Врвот Се Справи Со Е Здрав За Мозокот Употреба, И Има Скриен Патент Во Стилот На Анти-Кражба Џеб На Задната Страна, Која Може Да Се Одржи Важни Елементи Како Што Се Паричници.

R

Избор на клиент