.

.

Oppo F19Pro/A94 4G Уметност Чиста Исчисти Боја на Волна Случај, Мека Меки Тенка рачно изработени Топло Косата Зимска Покривка, WEIFA Нови Исклучителна Девојка Тенок Телефон С

Oppo F19Pro/A94 4G Уметност Чиста Исчисти Боја на Волна Случај, Мека Меки Тенка рачно изработени Топло Косата Зимска

DEN 115.20
Залиха

WEIFA компанија ќе ја исполни својата цел, да обезбеди добра услуга.Година, Најновите Посебна Уметност, Дизајн, совршено се Вклопува за звучници, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња.Штитат од несакани испакнатини, Камера, случајно капки, абразија, гребнатини, модринки, dusts и дамки.Држете го телефонот цврсто, Лесно Притиснете опфатени копчиња, сите пристаништа и контроли.Дебели, Тенки, Ultralight Еко-пријателски, Лични, Високо-квалитетни материјали.WEIFA е професионална компанија да се продаде телефон случаи, имаме многу различни телефонски случаи за различни модели на телефони,ние исто така имаат и други електронски производи,Ако имате посебни барање и прашања, ве молиме испратете порака, ние ќе ви одговори soon Shipping : Ние брод од Кина, употребата на локалните експрес сервис за САД, за 2-4 недели превозот време, ве молиме следете ги вашите парцела од страна на следење на информации што се обезбедени, па ќе видите кога ќе ја добиете вашата hand As за друга земја, ние сепак ќе ги користи брзо експрес сервис, така можете да го добиете quickly Bad времето зависи од Бог, локалните поштарот можеби изберете среќа ден да ја испорача вашата парцела, ве молиме understand Signed : Само локални поштарот го достави до вашето поштенско сандаче или на својата рака, тогаш USPS веб-сајт ќе се покаже на следење id "испорака"Нашите производи се со висок квалитет, ве молиме слободно да се одржи на order Easily да го инсталирате или отстраните, совршено се вклопува за звучници, полнење пристаништа, buttons Package : 1 PC Телефон Капак.

R

Избор на клиент