.

.

На Brood На Кокошки Се Печати Usb Ранец, Туристички Ранец Со Полнење Преку Usb Порт

На Brood На Кокошки Се Печати Usb Ранец, Туристички Ранец Со Полнење Преку Usb Порт

DEN 1272.00
Залиха

Нето Џебовите На Двете Страни Од Телото Може Да Се Сместат Мали Предмети Како На Пример, Чадори И Шишиња Со Вода.Пена-Поместена Врвот Се Справи Со Е Здрав За Мозокот Употреба, И Има Скриен Патент Во Стилот На Анти-Кражба Џеб На Задната Страна, Која Може Да Се Одржи Важни Елементи Како Што Се Паричници.Удобно И Фирма : Удобно Струење Назад Дизајн, Дебела И Мека.Се Обезбеди Безбедна & Долготрајна Употреба Секојдневниот & Викенд.Пена Поместена Врвот Рачка За Долго Време Се Носат На.Додатоци Структура : Вкупно 12 Џебови.Таму Е Исто Така Багаж Рака На Задната Страна, Која Овозможува Погодност За Вашето Патување.Со Вграден Usb Конектор Надвор И Изградена Во Полнење Кабел Внатре,Овој Usb Ранец Ви Нуди Лесен Начин Да Го Полните Телефонот Додека Пешачите.Удобно Мека Поместена Назад Дизајн Со Дебела Но Мека Мулти-Panel Вентилирани Баласт, Ви Дава Максимум Назад Поддршка.Прилагодливи Ремени Се Распоредени На Двете Страни На Торба За На Телото Да Се Опуштиме И Да Се Зајакне Торба Тело.Дише И Прилагодливи Рамо Ремени Ублажување На Стресот На Рамо.Една Од Главните Џеб Со Divider Џеб Внатре.Постои Usb Интерфејс Пренос Надвор Од Левата Страна, Два Сокети, И Две Податочни Линии Во Внатрешноста, Која Може Да Се Полни И Слушале Музика.Постои Рака На Грбот Кои Можат Да Бидат Обесени На Куфер.Направена Од Отпорен На Вода И Издржливи Полиестер Ткаенини Со Метални Патентите.Тоа Е Одлична Техника Подарок За Него Од Жена ми, Ќерка ми И Син.Постои Џеб На Секоја Страна.Добро Направени За Меѓународни Авионски Патувања И Ден Патување Како Патување Подарок За Мажите.Постои Дише И Смирувачки Воздух Перница На Грб За Да Го Намалите Стресот.Пред Оддел Џеб Со Два Печ Џебови И Две Мали Џебови За Пенкала.

R

Избор на клиент