.

.

Newmind 10Pcs Машина за Шиење Гајтанот Иглички Резервни Bobbin Winder Дел Поправка Додатоци

Newmind 10Pcs Машина за Шиење Гајтанот Иглички Резервни Bobbin Winder Дел Поправка Додатоци

DEN 1548.00
Залиха

* -Дополнителни гајтанот иглички е кога ќе сакате да го направите близнак шиење. * -10 Парчиња Машина за Шиење ГАЈТАНОТ PIN се Вклопува Bobbin Winder Вретено направени од високо квалитетни пластични- , трајни и високо сила. * -Pefect прилог поправка резервни делови за машина за шиење. * -Одговара за Пејач 600/750,2000,4205,4206,4210,4212,4220,4228,4600,620,B10005520 Машина за Шиење. * -Се користи за spools на нишка која треба да стои вертикално.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - -10 Парчиња Машина за Шиење ГАЈТАНОТ PIN се Вклопува Bobbin Winder Вретено направени од високо квалитетни пластични- , трајни и високо сила - -Одговара за Пејач 600/750,2000,4205,4206,4210,4212,4220,4228,4600,620,B10005520 Машина за Шиење - -се Користи за spools на нишка која треба да стои вертикално - -Дополнителни гајтанот иглички е кога ќе сакате да го направите близнак шиење. - -Pefect прилог поправка резервни делови за шиење machine Specification : - Материјал : Пластика - Size : 7x3cm/2.75x1.18 inches Package Вклучува : 10 Парчиња Гајтанот Иглички.

R

Избор на клиент