.

.

Гел лак, Помине Уметност Топло Тебе Помине Гел Отстранлив долготрајни 5ml Сите Сезони Популарни Гел лак за Полнење Гел Ноктите Уметност Нокти Користите Дома или Сал?

Гел лак, Помине Уметност Топло Тебе Помине Гел Отстранлив долготрајни 5ml Сите Сезони Популарни Гел лак за Полнење

DEN 167.76
Залиха

✅ Супериорен Квалитет : Овој гел ноктите е еден вид на зелено пријателски за животната средина материјал.Не се токсични, Без мирис, Не штети на ноктите или тело, и го прави ноктите издржливи, дише, светлина, дури и без притисок на вашиот сопствен ноктите. ✅ Долготрајни : Тоа е добра истрајност за примена на повеќе лесно.Со соодветна апликација, таа може да трае најмалку 3 недели.Брзина на Лекување со LED Помине Светилка : Лек под LED/УВ светло за 90-120 секунди.Основата и Врвот грб е потребно. ✅ DIY Нокти Убавина : широк избор на бои и дизајни ќе ви даде атрактивен изглед, исто така одговара на било какви облека стил на вашите нокти со!Погоден за сите секојдневно работат или датира, страна, или на церемонијата активност.И може да се земе насекаде, каде што сакате. ✅ Широк Апликацијата : Тие се одлични за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, погоден за користење во салон и дома, прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка или сестра и совршено се земе учество во партијата, датира и посебен повод и др. ✅ Продажбата на Услугата:Ако НЕ сте задоволни со имате било какви други прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обиде најдобро да се реши вашиот проблем.Здрава и еколошки состојка.Висок квалитет и стручни впие-исклучување на лак, но најниска цена.Може да се излечи со LED кога ќе се исуши, ќе се применуваат 2 слој и се излечи со УВ ламба или LED светилка повторно.Чекор 5. Капут со отстранлив topcoat, што може да се направи боја повеќе светол, а потоа и потполно да се излечи со УВ ламба или LED светилка.Чекор 6. Отстрани вулгарен површината со памук натопени со чистење.

R

Избор на клиент