.

.

Право Светлата Компатибилен Со Рено Сценско јас 1999 2000 2001 2002 2003 VP1295P Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Патникот Страна Фарови Собранието Проектор Хром LHD

Право Светлата Компатибилен Со Рено Сценско јас 1999 2000 2001 2002 2003 VP1295P Пред Автомобил Светлина Светилка

DEN 3536.16
Залиха

Светлата компатибилен со Рено Сценско јас ЈА 09/1999-08/2003. Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : десната страна, патникот страна / Подготвени за електрична headlamp израмнување / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / Погоден светилки : H1 / H7 / во Боја : Хром.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Headlamp компатибилен со Рено Сценско јас (JA) 09/1999-08/2003 Headlight компатибилен со Рено Сценско јас 1999 2000 2001 2002 2003 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : десната страна, патникот side Product details Product : Headlight Prepared за електрична headlamp leveling Approval : одобрување E означени (стандард E)Погодни светилки : H1 / H7 Colour : Хром.

R

Избор на клиент