.

.

GYZGYZ Лебди Полици Мултифункционален Складирање Едноставна Инсталација Силна носивоста Ѕид-Монтирани Партиции за Спалната соба Дневна Соба и Купатило, Кујна и ТВ П?

GYZGYZ Лебди Полици Мултифункционален Складирање Едноставна Инсталација Силна носивоста Ѕид-Монтирани Партиции

DEN 5040.00
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лебдечки полица на ѕидот виси полица на ѕидот декорација за складирање рек спалната соба дневна соба и бања декорација.Големина : 3 сетови 丨 Боја : Црна.Вие можете безбедно да се продавница колекционерски предмети, фотографии, книги, играчки, уметнички дела, мали растенија, итн.Лесно да се инсталира, вклучувајќи ги и сите потребни хардвер; вие само треба да ги следат едноставни инструкции да ја заврши на собранието во неколку минути.Цврст структура, лесно да го инсталирате дизајн и елегантен дизајн го прават одличен избор за вашиот дом.Се направи совршен подарок за семејство или пријатели.производ : Екран поставен прикажува, украсни предмети и други скапоцени предмети, додека обезбедување на функционална складирање со квадратни прикаже полици.Намалување на конфузија и нагласи селски оркестарот Дизајн : Додадете личност и топлина да било ретро или традиционален ентериерно уредување-контраст полици на ѕидовите во алармантна висина за повеќе енергична ефект, или да го инсталира рамо до рамо да се одржува уредни и рационализација изглед, Лесно да го инсталирате : доволно силна за да се организираме и да ги прикажете вашите омилени мали предмети и да ги поправат во место.Тоа е цврсто прикачена на ѕид без видливи поддршка.Вклучува хардвер монтажа Постоечкиот дизајн : По инсталацијата, на полица е ставен флеш против ѕид, и тој е скриено во шумата, формирање на стилски постоечкиот изглед.Додадете екстра полица простор за да ги зачувувате и организирате сите дребулии.Нашите производи се лесни и компактен, но може целосно да ги задоволи вашите потреби.Во исто време, тие се цврсти и издржливи, и можете да ги надминете вашите омилени предмети во место.Пакување : ѕид рек×7 Должина 20cm × ширина 15cm × висина 1.6 cm × 2, 30cm Должина x ширина 15cm × висина 1.6 cm × 2, 50cm Должина x ширина 15cm × висина 1.6 cm × 2, Должина 80см × ширина 15cm × висина 1.6 cm × 1.

R

Избор на клиент