.

.

Опрема Tatz - јас Кочница за Животни - Новина Автомобил Магнет - 2.75 X 9.5 инчи - Професионално Направен во САД - Магнетни Decal

Опрема Tatz - јас Кочница за Животни - Новина Автомобил Магнет - 2.75 X 9.5 инчи - Професионално Направен во САД

DEN 234.00
Залиха

ОТСТРАНЛИВ АВТОМОБИЛ МАГНЕТ : нема да падне, дури и при голема брзина.Направен во САД.Изгледа само како налепница, но без лепак, па не да се расправаме!.УВ и отпорен на вода, нема да исчезнат, пукнатина или кора.Работи на било рамни метални површина : автомобил, фрижидер, шкафче, поднесување кабинет.итн.

R

Избор на клиент